Nabídka žaluzií

Co nabízím > Montáž žaluzií


Horizontální žaluzie

Horizontální a zejména lamelové žaluzie jsou velmi oblíbeným řešením pro ostínění nežádoucích slunečních paprsků v  interiérech kanceláří i obtyných prostor. Je to nejspíše pro jejich jednoduchou ovladatelnost, snadnou montáž a vysokou účinnost za přijatelnou cenu.

Žaluzie EURO DESIGN


Žaluzie EURO DESIGN jsou vhodné pro plastová a dřevěná okna a jsou určeny k montáži přímo do jejich rámu. Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem.


Horní a spodní profil lze také barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech v šířce 16 mm25 mm. Naklápění a vytahování lamel je zajištěno pomocí řetízku. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, ale i v domykavém (celostínícím) provedení. Všechny varianty jsou vybaveny boční silonovou fixací.Popis žaluzie EURO DESIGN


Žaluzie EURO DESIGN se ovládají pomocí řetízku, který nahoře vychází z pod krycího profilu. Výška vytažení lamel a jejich sklon jsou nastaveny tažením řetízku a jeho upevněním do držáku. Spouštění nebo vytahování lamel je možné jedině podél fixačních strun, které jsou protaženy otvorem na obou stranách lamely. Tyto struny vychází z pod krycího profilu a dole na rámu okna jsou upevněny pomocí fixačního kolíku.